Strona główna

17 854 55 55

folres@folres.pl

O firmie

Folres Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Hanasiewicza 10.

Firma powstała w 1990 roku, a więc może poszczycić się wieloletnią tradycją. Efektem zdobytego doświadczenia jest obecny dynamiczny rozwój w połączeniu z solidnością w stosunku do odbiorców.

Jak większość podmiotów gospodarczych tamtego okresu firma rozpoczynała od pomysłu oraz własnej pracy.

Dziś dysponujemy powierzchnią handlowo-magazynową. Kadra Folres to ludzie młodzi, wykształceni, posiadający osiągnięcia zawodowe we właściwych obszarach: handlu, dystrybucji, obsłudze klientów oraz produkcji i gospodarce magazynowej. Stawiamy na sprawdzonych pracowników, którzy swoje umiejętności zawodowe zdobyli w trakcie pracy i szkoleń warsztatowych.

Potencjał rynkowy oraz tradycje przedsiębiorstwa wypracowane zostały w warunkach gospodarki rynkowej.

Nasza firma stale doskonali swe obszary działalności - produkcję, marketing oraz kadry.

Zasoby transportowe to bogata oferta samochodów dostawczych, które mogą dostarczać zróżnicowane objętościowo partie zamówionych towarów zgodnie z życzeniem Klienta.

Umiejscowienie w mieście wojewódzkim jakim jest Rzeszów czyni logistykę naszej firmy sprawną i elastyczną. Przyjmiemy każde wyzwanie i wykonamy oraz dostarczymy każdą ilość zamówionych opakowań z folii, papieru, bądź innego tworzywa.

Podpisaliśmy umowy handlowe z wieloma kooperantami, co pozwala nam na zachowanie atrakcyjnych cen i bogatej oferty towarowej.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.