O nas

Folres Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Hanasiewicza 10.

Firma powstała w 1990 roku, a więc może poszczycić się wieloletnią tradycją. Efektem zdobytego doświadczenia jest obecny dynamiczny rozwój w połączeniu z solidnością w stosunku do odbiorców. Jak większość podmiotów gospodarczych tamtego okresu firma rozpoczynała od pomysłu oraz własnej pracy.folres

Dziś dysponujemy powierzchnią handlowo-magazynową. Kadra Folres to ludzie młodzi, wykształceni, posiadający osiągnięcia zawodowe we właściwych obszarach: handlu, dystrybucji, obsłudze klientów oraz produkcji i gospodarce magazynowej.

Stawiamy na sprawdzonych pracowników, którzy swoje umiejętności zawodowe zdobyli w trakcie pracy i szkoleń warsztatowych. Potencjał rynkowy oraz tradycje przedsiębiorstwa wypracowane zostały w warunkach gospodarki rynkowej. Nasza firma stale doskonali swe obszary działalności - produkcję, marketing oraz kadry.

Zasoby transportowe to bogata oferta samochodów dostawczych, które mogą dostarczać zróżnicowane objętościowo partie zamówionych towarów zgodnie z życzeniem Klienta. Umiejscowienie w mieście wojewódzkim jakim jest Rzeszów czyni logistykę naszej firmy sprawną i elastyczną. Przyjmiemy każde wyzwanie i wykonamy oraz dostarczymy każdą ilość zamówionych opakowań z folii, papieru, bądź innego tworzywa.  Podpisaliśmy umowy handlowe z wieloma kooperantami, co pozwala nam na zachowanie atrakcyjnych cen i bogatej oferty towarowej.

 

Plan podziału spółki FOLRES Sp. z o.o.

Alx
Alx
Alx
Alx
Alx
Alx
Alx
Alx
Alx
Alx